Kosmētikas ražotājs SIA Madara Cosmetics pērn strādājis iepriekšējos gados attīstītajos tirdzniecības kanālos, sasniedzot 29% apgrozījuma pieaugumu.

Līdz ar apgrozījuma pieaugumu kāpusi arī uzņēmuma peļņa, kas 2014.gadā palielinājusies līdz 410,545 tūkstošiem eiro, liecina Lursoft dati. Uzņēmuma apgrozījumu pagājušajā gadā veidojuši 3,025 miljoni eiro, no kuriem 53,87% nodrošinājusi produkcijas realizācija Latvijas tirgū. Jāpiebilst, ka gada laikā uzņēmuma ieņēmumi no realizācijas Latvijā auguši par 76,83%, bet ES valstīs – par 20,06%

Pārskata gadā SIA Madara Cosmetics turpinājusi uzņēmuma e-komercijas platformas attīstību, ieguldot gan tehnisko risinājumu, gan e-komercijas organizācijas un darbinieku attīstībā. 2014.gadā uzņēmums uzsācis arī ražotnes modernizācijas projekta realizāciju, kura ietvaros paredzēts modernizēt uzņēmuma ražošanas tehnoloģijas, kas ļaus ražoto produktu sortimentā ieviest jaunus produktus un palielināt ražošanas apjomus esošajiem produktiem.

Turpmākajos gados SIA Madara Cosmetics izaugsme tikšot balstīta uz attīstību ārvalstu tirgos, gan nostiprinot un paplašinot darbību jau esošajos eksporta tirgos, gan arī uzsākot darbību vairākos jaunos tirgos. Šī mērķa sasniegšanai 2014.gadā uzņēmums pilnveidojis savu organizāciju un izveidojis vairākas jaunas darba vietas.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra