SIA MADARA Cosmetics plāno investēt gandrīz 1 miljonu eiro jaunu ražošanas līnijas iekārtu iegādei, no kuriem aptuveni 444 612 eiro tiks segti no Eiropas Savienības Reģionālais attīstības fonds (ERAF) līdzekļiem, informē uzņēmumā.

Jaunā ražošanas līnija atradīsies Mārupē, Zeltiņu ielā 131, kas arī turpmāk būs SIA MADARA Cosmetics ražotnes un ofisa atrašanās vieta. Jaunajās telpās ir investēti vēl papildus aptuveni 2 miljoni eiro.

2014. gadā SIA MADARA Cosmetics noslēdza līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par projekta Augstas pievienotās vērtības produkta ražošanas uzsākšana uzņēmumā SIA MADARA Cosmetics īstenošanu, ko līdzfinansē ERAF.

Jaunā ražošanas līnija ļaus pilnveidot kosmētikas ražotāja esošos ražošanas procesus un izstrādāt jaunus, tādējādi kļūstot par vienu no konkurētspējīgākajiem ražotājiem Ziemeļeiropas reģionā.

Šī gada jūnijā jaunajās telpās tiks piegādāta un uzstādīta vakuuma apstrādes iekārta kosmētisko līdzekļu ražošanai, kas ir viena no svarīgākajām un sarežģītākajām iekārtām jaunajā ražošanas līnijā. Jūnija laikā uzņēmums pabeigs visu līnijas iekārtu uzstādīšanu jaunajās telpās, lai varētu uzsākt izmēģinājuma ražošanu.

2014. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3,025 miljoni eiro un 2015. gadā plānots, ka tas pieaugs par aptuveni 20%. Jaunās iekārtas, kā arī padziļināts darbs pētniecībā, ļaus uzņēmuma izaugsmes tempus saglabāt arī turpmākajos gados, radot jaunus un inovatīvus produktus, kā arī uzlabojot esošo produktu ražošanas tehnoloģijas.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra