Daugavpils uzņēmums SIA Mamas D izsludinājis iepirkumu par zivju audzēšanas tehnoloģisko līniju un aprīkojuma komplekta iegādi, liecina kompānijas paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkuma paredzamā līgumcena ir 1,5 miljoni eiro. Pretendenti savus piedāvājumus var iesniegt līdz šā gada 30. jūlijam, bet paredzamais piegādes datums ir 2016. gada 20. decembris.
Iepirkums tiek īstenots ar Lauku atbalsta dienesta finansējumu atbalsta aktivitātē Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā.
Kā skaidro uzņēmums, iepirkuma ietvaros iegādājamais tehnoloģisko iekārtu komplekts ir paredzēts zivju audzētavas ar plānoto jaudu ne mazāku par 120 tonnu laša vai foreles gadā izveidei.

Db.lv jau rakstīja, ka aizvadītajā gadā Daugavpils uzņēmuma SIA Mamas D apgrozījums kāpis par 38,93%, liecina gada pārskatā publicētā informācija Lursoft.

Pērn uzņēmums apgrozījis 57,877 miljonus eiro, savukārt tā peļņa pēc nodokļu nomaksas palielinājusies līdz 1,617 miljoniem eiro, kas, salīdzinot ar 2013.gada rādītāju, ir pieaugums vairāk nekā 25 reizes.

1994.gadā reģistrētā SIA Mamas D nodarbojas ar starptautisko kravu pārvadājumu, alkoholisko, alus un bezalkoholisko dzērienu tirdzniecību un gaļas produkcijas reeksportu. Pērn uzņēmums ar Eiropas Lauksaimniecības Fonda Lauku Attīstībai atbalstu īstenojis arī projektu Iesala ražotnes izveide un jau sācis alus iesala ražošanu.

Lursoft pieejamā informācija liecina, ka SIA Mamas D kapitāldaļu turētāji ir Inna Oleksina, Aleksandrs Grahovskis un Dzmitry Aleksin. Jānorāda, ka SIA Mamas D pieder 1,8% SIA Alus un dzērienu iepakojuma savienība daļas.

Uzņēmums ir iekļauts Lursoft un laikraksta Dienas Bizness kopīgi veidotajā Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 sarakstā, pēc 2013. gada apgrozījuma ierindojoties 165. vietā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra