Ar kaķīšiem apdrukāta sieviešu veļa Lickstarter kļuvusi par tik veiksmīgu biznesa ideju, ka tās autore Liega Zelgalve aizgājusi no algota darba, lai pilnībā pievērstos savam biznesam. To biznesa portālam Db.lv apstiprināja pati L. Zelgalve.

«Kopš šā gada aprīļa pārdošanas apjomi bija pietiekami, lai nodarbotos ar to pilna laika režīmā,» viņa sacīja.

Kopš šī biznesa uzsākšanas viņai izdevies pārdot jau gandrīz 3000 biksīšu. Taču, vaicāta, kuri ir populārākie attēli, L. Zelgalve atteica: «Offline un online vidēs favorītkaķi atšķiras.»

Turklāt L. Zelgalve nedarbojas viena. «Pašlaik bez manis ir vēl viens darbinieks, un plānoju pieņemt vēl vienu uz rudens/ziemas sezonu,» pastāstīja uzņēmēja.

Runājot par tuvākiem un tālākiem nākotnes plāniem, viņa pastāstīja, ka tuvā nākotnē paredzēts ieviest arī stringu modeli, kā arī strādāt pie citiem - ar kaķiem nesaistītiem - dizainiem. «Lickstarter nav robežu - ir, kur izpausties,» ir pārliecināta L. Zelgalve.

Visa ražošana 100% notiek Latvijā. Tas sniedzot iespēju ātri reaģēt uz izmaiņām, vajadzībām.

Iepriekš sarunā ar laikrakstu Dienas Bizness L. Zelgalve par projekta nosaukumu Lickstarter izteicās: «Tas ir diezgan provokatīvs, un man nav pārliecības, ka šis nosaukums paliks. Tas ir pagaidu variants.» Taču tagad uzņēmēja ir mainījusi domas un uzsver: «Nosaukums ir lielisks, un mainīt to vairs netaisos.»

Mincīšbiksiņas viņa tirgo platformā Etsy.

«Sākotnēji, pirms es to visu sāku, uztaisīju aptauju draugiem, pajautājot, ko viņi domā par šādu produktu, kam to gribētu pirkt, dāvināt, cik gribētu par to maksāt, un palūdzu no daudziem kaķīšiem izvēlēties tos, kuri vislabāk patīk. Jau tad sapratu, ka cilvēkiem šī ideja patīk. Šis ir pirmais projekts, kur riskēju pati ar savu, nevis darba devēja finansējumu,» laikrakstam Dienas Bizness iepriekš stāstīja 
 L. Zelgalve.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra