Ogres novada domes deputāti šodien nolēma neatļaut uzņēmumam PrintPack Service bijušā Ogres trikotāžas kombināta teritorijā Ikšķiles ielā 4 izveidot tipogrāfijas krāsu šķīdinātāju pārstrādes ražotni, ziņo reģionālais portāls Daugavas balss.

Lai arī uzņēmuma pārstāvji skaidroja, ka izejvielu (izmantotu tipogrāfijas krāsu šķīdinātāju) pārvadājumus veiks sertificēts pārvadātājs un pārstrādes produkti — attīrīts šķīdinātājs un destilēts ūdens tiks piedāvāts otrreizējai izmantošanai tipogrāfijām, deputātu vairākums nolēma ražotnes darbību neatļaut.

Iemesls — pārāk mazais «pienesums» Ogres pilsētai. Ražotnē būšot darbs tikai vienam diviem ogrēniešiem, bet iespējamie riski notiekot kādai avārijai — nozīmīgi. Ogrē ir neliela tipogrāfija, kurai šāds pakalpojums nav aktuāls.

«Ķīmisko vielu pārstrāde īsti «neiet kopā» ar mūsu koncepciju par Ogri kā «zaļo pilsētu»,» teica Ogres novada domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis. Ja būtu runa par vismaz 50 darbavietām vai kādu citu lielāku «pienesumu» novadam, situācija varētu būt citādāka.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra