Medikamentu ražotājas AS Olainfarm produktu realizācija aprīlī bija 9,15 miljonu eiro apmērā, kas ir par 3% mazāk nekā pērn šajā mēnesī, liecina Olainfarm provizoriskie konsolidētie 2015.gada aprīļa rezultāti.

Lielākais realizācijas pieaugums vērojams Nīderlandē - par 800% un Kirgizstānā - par 129%. Šā gada aprīlī Olainfarm veica būtiskas piegādes uz Vāciju, kā arī sāka uzņēmuma produkcijas eksportu uz Mongoliju.

Olainfarm piederošā aptieku tīkla SIA Latvijas aptieka realizācija aprīlī veidoja 1,4 miljonus eiro, kas ir par 11% vairāk nekā pērn. Šajā laikā darbojās 58 aptiekas. Savukārt SIA Silvanols apgrozījums aprīlī bija 0,33 miljoni eiro, kas ir par 22% vairāk nekā šajā periodā pērn. Silvanols aprīlī sāka eksportu uz Austriju un kopumā produkciju realizēja sešās Eiropas valstīs.

2015.gada gada četros mēnešos provizoriskais konsolidētais Olainfarm realizācijas apjoms sasniedzis 36,76 miljonus eiro - tas ir pieaugums par 12%, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2014.gadā. Visstraujākais realizācijas pieaugums šī gada četros mēnešos vērojams Nīderlandē, kur tās apjoms palielinājies par 203%, Kirgizstānā - par 129%, Tadžikistānā - par 88%, kā arī Kazahstānā, kur vērojams pieaugums par 58%. Olainfarm lielākie noieta tirgi 2015.gada četros mēnešos ir Krievija, Latvija, Ukraina, Nīderlande un Baltkrievija.

Šogad četros mēnešos Olainfarm piederošā aptieku tīkla Latvijas aptieka realizācija sasniedza 5,6 miljonus eiro, kas ir par 10% vairāk nekā šajā periodā pērn. Silvanola apgrozījums šā gada četros mēnešos bija 1,4 miljoni eiro. Tas ir par 24% vairāk nekā 2014.gada pirmajos četros mēnešos, kad Silvanola apgrozījums bija 1,13 miljoni eiro. Šā gada četros mēnešos Silvanola produkcija tika realizēta 13 valstīs divos kontinentos.

Pēc nekonsolidētajiem Olainfarm provizoriskajiem rezultātiem produktu realizācija šā gada aprīlī veidoja 8,08 miljonus eiro, kas ir par 4% mazāk nekā šajā periodā pērn. Lielākais realizācijas pieaugums vērojams Nīderlandē - par 800%, Kirgizstānā - par 129%, kā arī Turkmenistānā - par 37%. Olainfarm 2015.gada aprīlī veikusi būtiskas piegādes uz Vāciju, kā arī sākusi uzņēmuma produkcijas eksportu uz Mongoliju. Olainfarm lielākie noieta tirgi šā gada aprīlī bija Krievija, Latvija, Ukraina, Baltkrievija un Nīderlande. Kopumā aprīlī Olainfarm produkti realizēti 24 valstīs trīs kontinentos.

Šā gada četros mēnešos provizoriskais nekonsolidētais Olainfarm realizācijas apjoms sasniedzis 32,6 miljonus eiro - tas ir pieaugums par 15%, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2014.gadā. Visstraujākais realizācijas pieaugums šī gada četros mēnešos vērojams Nīderlandē, Kirgizstānā, Tadžikistānā un Kazahstānā, kur tās apjoms palielinājies attiecīgi par 203%, 129%, 88% un 58%. Pēc provizoriskajiem nekonsolidētajiem rezultātiem Olainfarm lielākie noieta tirgi 2015.gada četros mēnešos bija Krievija, Ukraina, Latvija, Nīderlande un Baltkrievija. Kopumā šā gada četros mēnešos AS Olainfarm produkti realizēti 33 valstīs piecos kontinentos.

Pēc Olainfarm provizoriskajām aplēsēm uzņēmuma nekonsolidētais apgrozījums 2015.gadā varētu sasniegt 84 miljonus eiro, savukārt konsolidētais apgrozījums - 100 miljonus eiro. Saskaņā ar provizoriskajiem apgrozījuma rādītājiem 2015.gada pirmajos četros mēnešos ir sasniegti 39% no visa 2015.gadā plānotā nekonsolidētā apgrozījuma un 37% no gadā plānotā konsolidētā apgrozījuma.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra