Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome uz 20 gadiem izsniegusi licenci SIA Olainfarm enerģija siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai, informē SPRK.

Līdz ar to komersantam turpmāk būs tiesības sniegt regulējamus siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumus teritorijā starp Rīgas ielu un Celtnieku ielu, Olainē, Olaines novadā.

Komersants SPRK ar pamatotu lūgumu izsniegt licenci siltumenerģijas pārvadei un sadalei vērsās šā gada 17.martā, jo plāno uzsākt regulējamu siltumapgādes pakalpojumu sniegšanu, kuru pārvadītais un sadalītais siltumenerģijas apjoms atbilstoši noslēgtajiem līgumiem un vidējam mēneša patēriņam pārsniedz 5000 MWh/gadā. Atbilstoši iesniegumam plānotais pārvadītais un sadalītais siltumenerģijas apjoms 2015. gadā varētu sasniegt 14700 MWh. Līdz ar to SIA Olainfarm enerģija kļūst par regulējamu siltumapgādes komersantu.

SIA Olainfarm enerģija licence siltumenerģijas pārvaldei un sadalei atbilstoši Enerģētikas likuma nosacījumiem ir izsniegta uz divdesmit gadiem - 2035.gada 16.aprīlim.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra