Aprīļa otrajā pusē AS Olainfarm pārstāvji piedalīsies starptautiskās farmācijas izstādēs CPhI Japan 2015 un CPhI Russia 2015, kas ir būtiski farmācijas nozares notikumi Āzijas un Krievijas un NVS valstu reģionos, kuros uzņēmumi piedalās, lai prezentētu produktus un pakalpojumus, koptu attiecības ar esošajiem partneriem un piesaistītu jaunus, kā arī apzinātu nozīmīgākās tendences produktos un tehnoloģijās, informē Olainfarm sabiedrisko attiecību vadītāja Sigita Lapsiņa.

Olainfarm
izstādēs piedāvās sadarbību aktīvo farmaceitisko vielu pētniecībā, izstrādē un ražošanā, gatavo zāļu formu tehnoloģijas izstrādē un ieviešanā ražošanā, ražošanas procesa un analīžu metožu validācijā, kā arī gatavo zāļu formu līgumražošanā pēc individuāla pasūtījuma.

Papildus Olainfarm produktu un pakalpojumu portfelim tiks prezentēts arī Latvijas zaļās farmācijas kompānijas Silvanols piedāvājums un farmācijas mazumtirdzniecības tīkla Latvijas aptiekas iespējas.  Olainfarm pārstāvji tiksies arī ar esošiem un jauniem sadarbības partneriem ražošanas izejvielu iegādē.

Olainfarm izstādē CPhI Japan 2015 piedalīsies jau ceturto gadu, savukārt CPhI Russia 2015 - pirmo reizi. Japānā uzņēmums uzsvaru liks uz aktīvo farmaceitisko vielu un optiski aktīvo ķīmisko produktu pētniecības, ražošanas un izstrādes piedāvājumu, jo šajā reģionā pēdējos gados ir īpaši liela interese par sabiedrības partneru piesaisti jaunu produktu, tehnoloģiju un pakalpojumu izstrādei.

CPhI Japan 2015 piedalīsies 500 dalībnieki no 30 valstīm un reģioniem, pērn izstādi apmeklēja vairāk nekā 17 000 farmācijas nozares profesionāļu. CPhI Russia 2015 piedalīsies gandrīz 180 kompānijas no vairāk nekā 20 valstīm.

CPhI Japan 2015 notiks no 22.-24. aprīlim Japānas galvaspilsētā Tokijā, CPhI Russia 2015 – no 27.-29.aprīlim Krievijas galvaspilsētā Maskavā.

Olainfarm dalību izstādēs līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra