A/s Olainfarm padomē notikušas izmaiņas, padomes locekles amatu pametot Signei Sildedzei-Balderei, liecina informācija Latvijas Vēstnesī.

Uzņēmuma padomē iecelta tās priekšsēdētāja Valentīna Andrejeva, padomes priekšsēdētājas vietniece ukrainiete Elena Dudko, kā arī padomes locekļi – ukrainis Volodimirs Krivozubovs, kā arī Aleksandrs Raicis un Tālis Talents.

Izmaiņas uzņēmuma padomē reģistrētas šā gada 18. maijā.

Saskaņā ar informāciju uzņēmuma oficiālajā mājas lapā Olainfarm valdes priekšsēdētājs un lielākais akcionārs ir Valērijs Maligins, bet valdes locekles amatā darbojas Jeļena Borcova, Veranika Dubicckaja, Inga Liščika un Salvis Lapiņš.

Pērn 1972. gadā dibinātais uzņēmums Olainfarm apgrozīja 52,2 milj. eiro, bet uzņēmuma peļņa pēc nodokļu nomaksas bija 9,7 milj. eiro. A/s Olainfarm strādā 885 darbinieki, un tās lielākie eksporta tirgi ir Krievija, Ukraina, Baltkrievija un Kazahstāna, savukārt tālākais eksporta tirgus ir Austrālija. Latvijā tiek realizēti aptuveni 5-10% no kopējās uzņēmuma produkcijas. Uzņēmumam ir pārstāvniecības desmit pasaules valstīs. Kopumā visiem tirgiem Olainfarm ražo ap 60 medikamentu un ap 30 farmaceitiskko vielu.

Saskaņā ar Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 veidotāju apkopotajiem datiem a/s Olainfarm, vērtējot pēc 2010. gadā apgrozīto līdzekļu apjoma, bija 143. lielākais Latvijas uzņēmums. Tā apgrozījums 2010. gadā bija 25,02 milj. Ls, bet peļņa – 3,34 milj. Ls.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra