AS Olainfarm produktu realizācija ir sasniegusi 9,29 miljonus eiro, kas ir par 38% vairāk nekā šajā periodā pērn, liecina kompānijas provizoriskie konsolidētie novembra rezultāti, kas publicēti Nasdaq Riga.

Lielākais realizācijas pieaugums vērojams Ukrainā - par 274%, Polijā - par 271%, Moldovā - par 194%, un Krievijā - par 54%. 2015.gada novembrī veiktas būtiskas piegādes uz Šveici. AS Olainfarm lielākie noieta tirgi 2015.gada novembrī bija Krievija, Latvija, Ukraina un Šveice.

AS Olainfarm piederošā aptieku tīkla SIA Latvijas aptieka realizācija novembrī bija 1,45 miljoni eiro, kas ir par 12% vairāk nekā šajā periodā pērn. Šajā laikā darbojās 60 aptiekas. Savukārt SIA Silvanols novembrī ir dubultojusi apgrozījumu, salīdzinot ar šo periodu pērn, un sasniegusi līdz šim augstāko mēneša apgrozījumu – 0,58 miljoni eiro. Uzņēmuma produkcija tika realizēta sešās Eiropas valstīs, ar AS Olainfarm starpniecību arī Baltkrievijā.

Šā gada vienpadsmit mēnešos provizoriskais konsolidētais AS Olainfarm realizācijas apjoms ir sasniedzis 90,19 miljonus eiro – tas ir pieaugums par 6%, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2014.gadā.

Vienpadsmit mēnešos AS Olainfarm piederošā aptieku tīkla SIA Latvijas aptieka realizācija sasniedza 15,3 miljonus eiro, kas ir par 11% vairāk nekā šajā periodā pērn. SIA Silvanols apgrozījums 2015.gada vienpadsmit mēnešos bija 3,9 miljoni eiro. Tas ir par 27% vairāk nekā šajā periodā pērn, kad SIA Silvanols apgrozījums bija 3,03 miljoni eiro. SIA Silvanols produkcija tika realizēta 13 valstīs divos kontinentos, ar AS Olainfarm starpniecību – Baltkrievijā, Kazahstānā un Azerbaidžānā.

Vienpadsmit mēnešos provizoriskais nekonsolidētais AS Olainfarm realizācijas apjoms sasniedzis 79,59 miljonus eiro – tas ir pieaugums par 8%, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2014.gadā. Visstraujākais realizācijas pieaugums šī gada vienpadsmit mēnešos vērojams Nīderlandē, kur tās apjoms palielinājies par 105%, Turkmenistānā – par 35%, Tadžikistānā – par 31%, un Latvijā, kur vērojams pieaugums par 27%. Pēc provizoriskajiem nekonsolidētajiem rezultātiem AS Olainfarm lielākie noieta tirgi 2015.gada vienpadsmit mēnešos bija Krievija, Ukraina, Latvija, Baltkrievija un Nīderlande. Kopumā 2015.gada vienpadsmit mēnešos AS Olainfarm produkti realizēti 42 valstīs piecos kontinentos.

AS Olainfarm akcionāru sapulcē šā gada 11.jūnijā tika apstiprināts uzņēmuma darbības plāns, kas paredz, ka tā nekonsolidētais apgrozījums 2015.gadā sasniegs 87 miljonus eiro, savukārt konsolidētais apgrozījums - 100 miljonus eiro. Saskaņā ar šeit publicētajiem provizoriskajiem apgrozījuma rādītājiem 2015.gada vienpadsmit mēnešos ir sasniegts 91% no visa 2015.gadā plānotā nekonsolidētā apgrozījuma un 90% no gadā plānotā konsolidētā apgrozījuma.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra