AS Olainfarm produktu realizācija oktobrī ir sasniegusi 8,38 miljonus eiro, kas ir par 1% vairāk nekā šajā periodā pērn, liecina provizoriskie konsolidētie rezultāti Nasdaq Riga.

Lielākais realizācijas pieaugums vērojams Ukrainā - par 9094%, Šveicē - par 572%, un Kazahstānā - par 100%. 2015.gada oktobrī veiktas būtiskas piegādes uz Brazīliju. AS Olainfarm lielākie noieta tirgi oktobrī bija Krievija, Latvija, Ukraina, Baltkrievija un Kazahstāna.

AS Olainfarm piederošā aptieku tīkla SIA Latvijas aptieka realizācija oktobrī bija 1,6 miljoni eiro, kas ir par 8% vairāk nekā šajā periodā pērn. Šajā laikā darbojās 59 aptiekas. Savukārt SIA Silvanols apgrozījums 2015.gada oktobrī bija 0,39 miljoni eiro, kas ir par 3% mazāk nekā šajā periodā pērn. Uzņēmuma produkcija tika realizēta četrās Eiropas valstīs, ar AS Olainfarm starpniecību arī Baltkrievijā un Kazahstānā.

Šā gada desmit mēnešos provizoriskais konsolidētais AS Olainfarm realizācijas apjoms ir sasniedzis 81,42 miljonus eiro – tas ir pieaugums par 4%, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2014.gadā.

Šā gada desmit mēnešos AS Olainfarm piederošā aptieku tīkla SIA Latvijas aptieka realizācija sasniedza 13,8 miljonus eiro, kas ir par 10% vairāk nekā šajā periodā pērn. SIA Silvanols apgrozījums 2015.gada desmit mēnešos bija 3,3 miljoni eiro. Tas ir par 19% vairāk nekā šajā periodā pērn, kad SIA Silvanols apgrozījums bija 2,78 miljoni eiro. SIA Silvanols produkcija tika realizēta 13 valstīs divos kontinentos, ar AS Olainfarm starpniecību – Baltkrievijā, Kazahstānā un Azerbaidžānā.

Pēc nekonsolidētajiem AS Olainfarm provizoriskajiem rezultātiem produktu realizācija oktobrī veidoja 7,24 miljonus eiro, kas ir par 7% vairāk nekā šajā periodā pērn.

2015.gada desmit mēnešos provizoriskais nekonsolidētais AS Olainfarm realizācijas apjoms sasniedzis 71,49 miljonus eiro – tas ir pieaugums par 5%, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2014.gadā.

AS Olainfarm akcionāru sapulcē šā gada 11.jūnijā tika apstiprināts uzņēmuma darbības plāns, kas paredz, ka tā nekonsolidētais apgrozījums 2015.gadā sasniegs 87 miljonus eiro, savukārt konsolidētais apgrozījums - 100 miljonus eiro. Saskaņā ar šeit publicētajiem provizoriskajiem apgrozījuma rādītājiem desmit mēnešos ir sasniegti 82% no visa 2015.gadā plānotā nekonsolidētā apgrozījuma un 81% no gadā plānotā konsolidētā apgrozījuma.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra