Latvijas uzņēmēji radījuši apģērbu kolekciju par godu jaunievēlētajam Latvijas prezidentam Raimondam Vējonim, teikts paziņojumā medijiem.

Apģērbu kolekcijas nosaukums ir Mr.President@ un tā veltīta stilīgiem, Latvijas izaugsmi atbalstošiem cilvēkiem. Apģērbu prezentācija notiks rīt, Brīvības bulvārī 31

« Nēsājot īpašos Mr.President@ T kreklus, katrs tā valkātājs aicināts atcerēties par dzīves svinēšanu. T kreklu apdrukā katrs varēs saskatīt to, ko vēlas… Nākotnes sapņu piepildījumu, valsts augšupeju, dzīves garšu un baudu ceļojumus, kurus sākt, piemēram, ar nesteidzīgiem vakariem jautrā kompānijā, kavējoties laiskās sarunās, spēlējot galda spēles un mielojoties ar gardām maltītēm un kokteiļiem,» teikts paziņojumā presei.

Apģērbu prezentācija notiks vienlaikus ar uzturbāra Meals bar atvēršanas svētkiem, kas simboliski sakrīt ar jaunā Valsts prezidenta pilnvaru stāšanos spēkā brīdi. Ja Raimonds Vējonis Valsts prezidenta amata pienākumus sāk pildīt 8.jūlijā, tad uzturbārs Meals bar sāk darbu jau 7.jūlija vakarā.

Meals bar atver daudznozaru uzņēmums Reaton. Jaunais bārs ir 220 kvadrātmetru plašs, iekārtots divos stāvos, piedāvājot vienlaikus netraucēti atpūsties vairāk nekā 60 cilvēkiem.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra