SIA Latvijas piens iesniedzis Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesā prasību pret a/s Preiļu siers un Latvijas Piensaimnieku centrālo savienību (LPCS).


Uzņēmuma pārstāve zvērināta advokāte Anete Bergmane informē, ka Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa pieņēmusi Latvijas piens prasību par nepatiesu ziņu atsaukšanu un kompensācijas - 20 000 latu - piedziņu un ir ierosinājusi civillietu pret Preiļu siers un LPCS. Prasības pieteikumi ir nosūtīti atbildētājiem, kuriem ir pienākums viena mēneša laikā sniegt paskaidrojumus.

Pēc tam tiks noteikts tiesas sēdes laiks, norādīja A. Bergmane. Prasība tiesā iesniegta dēļ LPCS pārstāvja a/s Preiļu siers vadītāja Jāzepa Šņepsta publiskajiem izteikumiem 15.martā, kad viņš apgalvoja, ka Latvijas piens topošā piena rūpnīca Jelgavā ir «naudas atmazgāšanas projekts», kam nav sasaistes ar reālo ražošanu un pienesumu piena industrijā.

Jaunās rūpnīcas projekta izmaksas ir 10,4 miljoni latu un to attīsta Latvijas piens. Pret projektu asi protestēja LPCS, norādot uz projekta attīstītāju vēlmi vēl vairāk sadrumstalot Latvijas piena tirgu, kurā patlaban darbojas 38 pārstrādes uzņēmumi.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra