Pagājušajā gadā SIA Piebalgas alus saražojis 3 miljonus litru alus, kas, salīdzinot ar 2013.gadu, ir kritums par 3%, liecina Lursoft dati.

No kopējā SIA Piebalgas alus ražošanas apjoma 93,5% aizvadītajā gadā aizņēmis alus, 4,6% - kvass, bet 1,9% - ūdens.
Kā skaidro uzņēmums, 2014.gadā turpināts darbs pie jaunu sadarbības partneru piesaistes, lai palielinātu Piebalgas oriģinālā kvasa pārdošanas apjomus. Tāpat arī turpinātas sarunas HoReCa tīklā ar lielākajām kafejnīcu ķēdēm par minētā produkta realizāciju Latvijā un iespējām ārvalstīs.

Atskatoties uz aizvadītajā gadā paveikto, SIA Piebalgas alus vadība norāda, ka pozitīvi vērtājama panāktā vienošanās ar AS Lido par kvasa realizācijas iespējām Lido ēdināšanas uzņēmumos, tādējādi būtiski palielinot šī produkta atpazīstamību un potenciālo pircēju loku.

Aizvadītajā gadā SIA Piebalgas alus apgrozījis 3,261 miljonu eiro, kas, salīdzinot ar 2013.gada rādītāju, ir pieaugums par 4,48%. Finanšu gadu ražotājs noslēdzis ar 43,777 tūkstošu eiro zaudējumiem.

SIA Piebalgas alus reģistrēts 1998.gada sākumā un pieder Jānim Dūklavam (38%), Inārai Dūklavai piederošajai Cēsu rajona Jaunpiebalgas ZS KALNA-BRICI (13%) un SIA SD INVEST (49%), kura vienīgais kapitāldaļu turētājs ir Igors Shekhelevs.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra