Pateicoties noturīgam pieprasījumam eksporta tirgos, Latvijā turpinās jau iepriekšējos mēnešos iezīmējusies tendence saglabāties mērenam ražošanas apjomu kāpumam.

Martā salīdzinājumā ar pagājušā gada trešo mēnesi rūpniecības produkcijas izlaide pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmās cenās pieauga par 9,8%. Tai skaitā apstrādes rūpniecībā – par 12,5%, elektroenerģijas un gāzes apgādē – par 8,8%, bet samazinājums bija ieguves rūpniecībā un karjeru izstrādē – par 23,6%.

2011. gada 1. ceturksnī, salīdzinot ar iepriekšējā gada atbilstošo ceturksni, rūpniecības produkcijas izlaide pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmās cenās pieauga par 9%. Tai skaitā apstrādes rūpniecībā – par 12,8%, elektroenerģijas un gāzes apgādē – par 4,2%, bet samazinājums bija ieguves rūpniecībā un karjeru izstrādē – par 18,5%.

Salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni, rūpniecības produkcijas izlaide pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem salīdzināmās cenās samazinājās par 2%. Tai skaitā apstrādes rūpniecībā – par 3,1%, ieguves rūpniecībā un karjeru izstrādē – par 22,4%, bet pieaugums bija elektroenerģijas un gāzes apgādē – par 5,6%.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra