AS Rīgas kuģu būvētava (RKB) Apvienotajos Arābu Emirātos pārstāvējusi Latviju pasaules lielākajā ieroču un militārā aprīkojuma izstādē IDEX 2015, liecina paziņojums Nasdaq Riga.

IDEX 2015 tiek demonstrēti jaunākie sasniegumi ieroču un militārās tehnikas ražošanā, un tā reizi divos gados norisinās Abu Dabi, Apvienotajos Arābu Emirātos. Šogad izstādē piedalījās vairāk nekā 1150 uzņēmumi no 59 valstīm un izstādi apmeklēja vairāk nekā 80 tūkstoši apmeklētāju. Latvija šajā izstādē piedalījās pirmo reizi valsts vienīgais pārstāvis bija RKB. Lielu interesi izstādes apmeklētājos izraisīja RKB piedāvātie pakalpojumi - kuģu būve un to aprīkošana gan militāriem nolūkiem, gan civilai izmantošanai. Izstādes laikā notika arī atsevišķa tikšanās ar Apvienoto Arābu Emirātu prezidentu un bruņoto spēku galveno komandieri Khalifu bin Zajed Al Nahjānu (Khalifa Bin Zayed Al Nahyan).

RKB mērķis dalībai izstādē bija RKB jauno iespēju demonstrēšana un sadarbības nodibināšana ar jauniem klientiem. RKB nepārtraukti attīstās un apgūst jaunas produkcijas ražošanu, tostarp militāriem nolūkiem un, jo īpaši, mūsdienīgu patruļkuģu būvi.

Dalība izstādē ļāvusi nodibināt sakarus ar potenciāliem partneriem Arābijas pussalā, Ziemeļāfrikā un Dienvidaustrumāzijā, ar kuriem sadarbība turpinās arī pēc atgriešanās no izstādes un tiek veikti sagatavošanas darbi pasūtījumu saņemšanai un sadarbības līgumu noslēgšanai.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra