AS SAF Tehnika 2014./2015. finanšu gada otrā ceturkšņa neauditētais konsolidētais neto apgrozījums sasniedzis 3,6 miljonus eiro, kas ir par 28%, jeb 0,8 miljoniem eiro vairāk nekā 2013./2014. finanšu gada otrajā ceturksnī, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Grupas konsolidētais neauditētais 2014./2015. finanšu gada 2. ceturkšņa rezultāts ir zaudējumi 96,7 eiro, bet 6 mēnešu rezultāts ir 188 tūkstošu eiro peļņa.

Pārdošana Eiropas un NVS valstu reģionā veidoja lielāko daļu no 2. ceturkšņa apgrozījuma (46%). Reģiona apgrozījums pieauga par 68%, jeb 0,68 miljoniem eiro, salīdzinot ar šī ceturkšņa apgrozījumu pagājušajā finanšu gadā, pateicoties uzņēmuma spējai piedāvāt konkrētiem pircējiem nepieciešamus produktus un pakalpojumus – tādus kā zemas aiztures datu pārraides risinājumi, industriālie pielietojumi vietām, kur optiskās šķiedras nav pieejamas un citus.

SAF Tehnikas vadība atzīst, ka NVS daļa reģiona ieņēmumos joprojām ir neliela. Pārdošana Āzijas , Āfrikas un Tuvo Austrumu reģionā veidoja 10% no ceturkšņa apgrozījuma un bija par 29% mazāka nekā iepriekšējā finanšu gada 2. ceturksnī, bet par 23% lielāka kā šī finanšu gada 1. ceturksnī. Pārdošanas apjomu atgūšana iepriekšējos līmeņos Āfrikas valstīs ir viens no SAF Tehnika izaicinājumiem. Ziemeļamerikas un Latīņamerikas reģiona ieņēmumi bija 44% no atskaites ceturkšņa apgrozījuma.

6 mēnešu neauditētais konsolidētais apgrozījums bija 6,85 miljoni eiro, kas ir 10% palielinājums, salīdzinot ar ieņēmumu apjomu šai pašā periodā pērnā finanšu gadā.

SAF Tehnikas pamata fokuss arī 2015.gadā ir izcilas kvalitātes mikroviļņu datu pārraides iekārtu izstrāde ar konkurētspējīgu cenas un funkcionalitātes balansu. Tiek pētītas jaunas nišas, kur izmantot uzņēmuma mikroviļņu kompetenci. Pārdošanas resursi tiks virzīti uz reģioniem ar lielāku potenciālu. SAF Tehnika ir finansiāli stabila. Mērķis ir atgūt apgrozījuma līmeņus, kas nodrošina pozitīvu neto rezultātu ilgtermiņā. Šajos stipras konkurences apstākļos SAF Tehnika valde atturas sniegt konkrētas pārdošanas un darbības rezultātu prognozes.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra