Akciju sabiedrībā Sakret Holdings ietilpstošo uzņēmumu kopējais eksportētās produkcijas apjoms pirmajā ceturksnī ir pieaudzis par 41%, salīdzinot ar 2014. gada attiecīgo periodu, informē uzņēmuma pārstāvji.

2015. gada pirmajos trīs mēnešos AS Sakret Holdings neauditētais apgrozījums ir sasniedzis 3,2, miljonus eiro. Tas ir augstākais rādītājs grupas pastāvēšanas vēsturē. Tāpat kā iepriekšējos periodos, Sakret Holdings lielākais eksporta noieta tirgus ir Skandināvijas valstis.

AS Sakret Holdings attīstības stratēģija balstās uz produkcijas eksporta palielināšanu dažādos tirgos un pieredzes un kompetences pārnesi citās valstīs, veidojot kopuzņēmumus.

AS Sakret Holdings ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kas attīsta un pilnveido franšīzes priekšrocības. AS Sakret Holdings ietilpst sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu ražošanas uzņēmumi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Pirmais Sakret grupas uzņēmums Baltijā tika izveidots Latvijā 2003. gadā, bet pirmā sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu rūpnīca savu darbu Latvijā sāka 2004. gadā. 2007. gada jūlijā savas durvis vēra Latvijas uzņēmējiem piederošā Sakret rūpnīca Igaunijā, bet 2008. gada augustā - Lietuvā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra