AS Sakret holdings ietilpstošo uzņēmumu kopējais eksportētās produkcijas apjoms 2015. gada pirmajā pusgadā ir pieaudzis par 12%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, informē kompānijas pārstāvji.

2015. gada pirmajos sešos mēnešos Sakret holdings neauditētais apgrozījums ir sasniedzis 9,3 miljonus eiro. Tas ir līdz šim lielākais apgrozījuma radītājs atbilstošajā laika periodā visā uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē. Straujākais apgrozījuma pieaugums šogad ir Lietuvā un Igaunijā, sasniedzot astoņus procentus.

Sakret holdings padomes priekšsēdētājs Andris Vanags skaidro, ka uzņēmuma produkcijas lielākais noieta tirgus ir Skandināvijas valstis, kur katru gadu Sakret tirgus daļa palielinās.

Sakret holdings attīstības stratēģija balstās uz produkcijas eksporta palielināšanu dažādos tirgos un kompānijas pieredzes un kompetences pārnesi uz citām valstīm, veidojot kopuzņēmumus ar šo valstu uzņēmumiem. Sakret holdings ir 100 % Latvijas kapitāla uzņēmums, kas attīsta un pilnveido franšīzes priekšrocības. Sakret holdings sastāvā ietilpst sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu ražošanas uzņēmumi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra