Tuvāko mēnešu laikā Schneider Electric ražošanas uzņēmums SIA Lexel Fabrika uzsāks darbu jaunās telpās Krustpils ielā 35A, un saistībā ar ražošanas apjomu palielināšanos kompānija meklē darbiniekus, informē uzņēmuma pārstāve Santa Rutka.

No janvāra līdz aprīlim rūpnīcas darbinieku rindas jau ir papildinājušās ar aptuveni 100 jauniem kolēģiem, bet joprojām ir nepieciešami gan kvalitātes un metožu inženieri, gan ražošanas operatori, gan elektronikas tehniķi.  Šī esot viena no lielākajām darbinieku meklēšanas kampaņām, ko uzņēmums ir izvērsis Latvijā un kas ilgs līdz pat 2016. gadam.

Lielākais pieprasījums esot pēc darbiniekiem ar tehniskām zināšanām elektronikas ražošanas jomā.

Lexel
rūpnīca Latvijā darbojas kopš 1993.gada, tās apgrozījums 2014.gadā bija 38,4 miljoni eiro, ierindojot to starp nozares pelnošākajiem uzņēmumiem Latvijā. Rūpnīca specializējas elektromehānisko un elektronikas produktu ražošanā, tai skaitā izgatavo gaismas regulatorus, termostatus, kustību sensorus, dūmu detektorus, gaismas slēdžus.

Schneider Electric
darbojas vairāk kā 100 pasaules valstīs, nodarbina ap 170 tūkstošiem darbinieku un piedāvā integrētus risinājumus elektroenerģijas jomā, balstoties uz tādiem tirgus segmentiem kā rūpniecība, infrastruktūra, ēku vadība un elektroapgāde, datu centri un tīkli, dzīvojamās ēkas.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra