Alumīnija sakausējumu ražotājs SIA Dīlers reģistrējis 300 tūkstošus latu lielu komercķīlu, kuras ņēmējs ir a/s Trasta komercbanka, liecina informācija Lursoft.

DB jau vēstīja, ka SIA Dīlers patlaban ir uzsācis vairāk nekā trīs miljonu latu vērtu investīciju projektu, kam pēc tā īstenošanas paredzēts saņamt Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu atbalstu 13,7 miljonu latu apmērā. «Uzņēmums iegādājies iekārtas augstas pievienotās vērtības produktu ražošanai no alumīnija lūžņiem, un tās ļaus ražot detaļas automobiļiem,» DB stāstīja SIA Dīlers valdes priekšsēdētājs Deniss Zaicevs. Šobrīd uzņēmums jau ir saņēmis pasūtītās alumīnija stiegru un autodetaļu ražošanas iekārtas.

Deviņdesmito gadu beigās dibinātais uzņēmums specializējas otrreizējā alumīnija sakausējumu ražošanā, un pašlaik ir līderis alumīnija pārstrādes nozarē Latvijā, vēstīts uzņēmuma oficiālajā mājas lapā. 2007. gadā SIA Dīlers uzsākusi jaunu darbībs virzienu – sadzīves un bīstamo atkritumu savākšanu un utilizāciju.

2009. gadā SIA Dīlers bija Latvijas devītais lielākais metālapstrādes un mašīnbūves uzņēmums, vērtējot pēc gada neto apgrozījuma, un 336. vietā visu Latvijas lielāko uzņēmumu sarakstā. 2009. gada metālsapstrādes un mašīnbūves uzņēmumu pirmajā pieciniekā atradās a/s Liepājas Metalurgs, a/s Krāsainie lējumi, a/s Rīgas Kuģu būvētava, a/s Severstaļlat un a/s Energofirma Jauda. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, uzņēmums piedzīvojis ievērojamu izaugsmi, jo 2008. gadā SIA Dīlers atradās 20. vietā visu Latvijas metālapstrādes un mašīnbūves uzņēmumu sarakstā.

2009. gadā SIA Dīlers apgrozījums bija 10,39 miljoni latu, savukārt peļņa – 390 tūkstoši latu, lieciena informācija žurnālā TOP 500.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra