Alus ražotājas SIA Piebalgas alus pamatkapitāls palielināts līdz 353,35 tūkst. Ls, liecina informācija Lursoft.

Uzņēmums pērn apgrozīja 2,02 milj. Ls, kas ir par 23% vairāk nekā iepriekšējā gadā, kad tika apgrozīti 1,7 milj. Ls. 2011. gadu uzņēmums noslēdza ar 41,94 milj. Ls zaudējumiem iepretim 14,7 tūkst. Ls peļņai 2010. gadā.

49% akciju Piebalgas alus pieder SIA SD Invest, 38% pieder bijušajam zemkopības ministram Jānim Dūklavam un 13% - zemnieku saimniecībai Kalna Brici. Jaunpiebalgā reģistrētā uzņēmuma valdē darbojas tās priekšsēdētāja Ināra Dūklava, valdes loceklis Oskars Liepiņš, Pēteris Micāns un Igors Šekhelevs, liecina Lursoft dati.

Db.lv jau ziņoja, ka ar Saeimas deputātu, eksministru Jāni Dūklavu saistītais uzņēmums SIA Piebalgas alus šogad jau divas reizes saņēmis Lauku attīstības fonda (LAF) kredītgarantijas. Kā liecina LAF dati, kredītgarantijas 20 tūkstošu Ls apjomā SIA Piebalgas alus saņēmis gan šā gada janvārī, gan maijā. Abas reizes garantējamā kredīta izmantošanas mērķis bija apgrozāmie līdzekļi. Jānis Dūklavs DB iepriekš skaidroja, ka pats aktīvi uzņēmuma darbā neiesaistās un par notiekošo būtu jājautā kolēģiem. Taču eksministrs zina teikt, ka kredītgarantijas bija nepieciešamas, lai būtu papildu nodrošinājums kredītu piesaistei. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra