Latvijas sociālā biznesa zīmols Lote pārdošanā laidis jaunu produkciju – elegantus un sievišķīgus filca makus viedtālruņiem un planšetdatoriem, ko veidojuši cilvēki ar garīgās attīstības traucējumiem no FONDA KOPĀ.

«Lotes jaunajā kolekcijā elegance un sievišķīgais šarms mijas ar vienkāršību un praktiskumu. Izturīgais un mīkstais filcs pasargā mobilās ierīces no skrāpējumiem, mitruma un citiem bojājumiem, savukārt mežģīnes un izvēlētie latviskie elementi kombinācijā ar košām auduma krāsām piešķir aksesuāram smalku niansi,» stāsta biedrības Taureņa efekts valdes locekle Olga Kazaka.

«FONDĀ KOPĀ ir izveidota specializētā šūšanas darbnīca, kurā cilvēkiem ar garīgās attīstības traucējumiem tiek dota iespēja iegūt savu pirmo darba pieredzi, nepieciešamās prasmes un iemaņas. Tādējādi tiek nodrošināta amata iemaņu apguve un sociālā integrācija. Esam patiesi gandarīti par sadarbību ar Latvijas zīmolu, sociālo projektu Lote, jo tā ir iespēja iegūtās prasmes un zināšanas pielietot praksē,» skaidro FONDS KOPĀ vadītāja Tamāra Vahļina.

Gada laikā sociālais projekts Lote ir guvis lielu pircēju un uzņēmēju atzinību. Sadarbojoties ar divām nevalstiskajām organizācijām – biedrību Cerību spārni un FONDU KOPĀ – ir radītas trīs produktu kolekcijas – somas no auduma strēmelēm, filca maki ar Lielvārdes jostas elementu un šobrīd arī eleganta dizaina un piegriezuma filca maki viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Lotes produkcija ir pieejama jau vairākās Latvijas pilsētās – Rīgā, Siguldā un Ogrē, kā arī tiešsaistē, veikalā KinLeaves.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra