«Šogad plānojam realizēt par trešdaļu vairāk metāla, kā arī pilnībā noslogot esošā cauruļu, tērauda lentas un štancēšanas sagatavju ražošanas iekārtas, kopumā pārstrādājot vairāk, nekā pat vislabākajos gados,» stāsta metāla tirdzniecības un metālapstrādes a/s Severstaļlat valdes priekšsēdētājs Andrejs Aleksejevs.

Viņš norāda, ka jau šobrīd uzņēmuma metālapstrādes Servisa centrs strādā četrās maiņās. «2011. gadā esam plānojuši sasniegt ražošanas rekordapjomus, kādi Rīgā nav nekad bijuši,» uzsver A. Aleksejevs. Pēc  viņa teiktā, pašlaik Severstaļlat Latvijas rūpnīcas  darba efektivitāte neatpaliek no Austrumeiropas valstīm, taču ražošanas izmaksas atkal pieaug, un jau pašlaik tās Polijā ir zemākas nekā Latvijā.

DB jau pērn rakstīja, ka jūlijā a/s Severstaļlat vairāku metālizstrādājumu ražošanu Rīgā atsāka četrās maiņās, tādējādi palielinot eksportu. Jāatgādina, ka 2009. gada nogalē, piemēram, cauruļu ražošanas līnija Rīgā vairāk atradās dīkstāvē nekā strādāja, jo izdevīgāk ražot bija uzņēmuma Polijas meitaskompānijas rūpnīcā.

 

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Neesi abonents? Piesakies uz 2 nedēļu testa abonementu šeit!
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra