Līdz ar plaša patēriņa zīmolu preču uzņēmuma Ziemeļvalstīs un Baltijā Orkla ienākšanu NP Foods grupā, kurai tostarp pieder Latvijā atpazīstamākā konditorejas ražotne Staburadze, uzņēmumā ir ieguldīti 750 tūkstoši eiro, informē uzņēmuma pārstāvji.

Nauda investēta iekārtu, produktu un ražošanas procesa kvalitātes uzlabojumos, kā rezultātā uzņēmums ir izgājis Orkla pārtikas drošības sistēmas auditu cepumu ražošanas daļai. Tas paver uzņēmumam plašākas sadarbības iespējas ar citiem Orkla grupas uzņēmumiem, veicot cepumu ražošanu pēc to pasūtījuma.

«Mūsu mērķis ir veicināt "Staburadze" atbilstību augstākajiem Orkla pārtikas drošības standartiem, lai uzlabotu darba apstākļus un stiprinātu uzņēmuma konkurētspēju gan vietējā tirgū, gan Baltijas un citos eksporta tirgos. Pašlaik uzlabojumi tika veikti Staburadzes ražotnē Artilērijas ielā, cepumu ražošanas daļā. Taču šis ir tikai sākums, mums priekšā ir lieli plāni un milzīgs darbs, lai sasniegtu visus Orkla kvalitātes mērķus,» uzsver Eriks Smits-Hansens, NP Foods valdes priekšsēdētājs.

Investīciju programmas pirmās fāzes ietvaros Staburadze cepumu ražošanas daļā tika atjaunotas ražošanas iekārtas un noliktavas telpas, tika veikti uzlabojumi sanitārajos punktos un darbinieku atpūtas telpās. Papildus jau minētajam, tika pilnveidota gatavās produkcijas un izejvielu plūsmas process. Programmas otrās fāzes ietvaros tiks uzlabota cilvēku plūsma ražotnē, lai jau drīzumā Staburadze atbilstu visaugstākajiem pārtikas drošības standartiem.

Kopumā NP Foods grupa šogad ir investējusi 1,45 miljonus eiro Laima un Staburadze ražotņu infrastruktūras uzlabojumos, kas saistīti ar produktu ražošanas kvalitāti un pārtikas drošību.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra