No šā gada 7. maija bijušajā New Rosme Talsu cehā darbu sācis Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Biznesa inkubatora Talsu filiāles uzņēmums Baltic Textile Production.

Pagaidām norit darbinieku pielāgošanās jauniem darba apstākļiem un atšķirīgas produkcijas ražošanai. «Mums ir atšķirīgas iekārtas, nedaudz atšķiras arī šūšanas tehnoloģija,» atzīst ražotnes vadītājs Edijs Brauners. Taču vairums no šuvējām esot ar astoņu gadu pieredzi New Rosme cehā, līdz ar to adaptēšanās periods nebūšot garāks par piecām sešām nedēļām, lēš uzņēmējs.
Db.lv rakstīja, ka New Rosme no maija pārtrauca ražošanu Talsu cehā, jo dubultoja ražošanas jaudu Baltkrievijā. New Rosme Talsu struktūrvienību pārdeva SIA Baltic Textile Production. «Domāju, ka vidējā termiņā nelielas ražotnes Latvijas reģionos ir labs risinājums, īpaši konkurējot ar Ķīnas lielražotājiem, kas nav tik elastīgi,» iegādi komentēja uzņēmuma vadītājs Edijs Brauners. Uzņēmējs atzīst, ka ilgtermiņā būtu vajadzīga valsts stratēģija, kas palīdzētu ieviest jauninājumus ražošanā un profesionālajā izglītībā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra