Valsts a/s Latvijas Dzelzceļš (LDz) noslēgusi vairāk nekā 17 milj. eiro (aptuveni 12 milj. Ls) iepirkumu konkursu par dzelzceļa sliežu piegādi. Iepirkumu procedūras rezultāti liecina, ka LDz sliedes piegādās Rīgā bāzētā SIA Sigmen.

SIA Sigmen piedāvāja piegādāt dzelzceļa sliedes par viszemāko cenu – 17 103 150 eiro –, kas arī bija galvenais konkursa rezultātu izvērtēšanas kritērijs, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

SIA Sigmen reģistrēta 1998. gadā, un tās juridiskā adrese ir Rīgā, Elizabetes ielā 75. Uzņēmuma pamatdarbības veidi ir metālizstrādājumu cauruļu, apkures iekārtu un to piederumu vairumtirdzniecība, metālu un metāla rūdu vairumtirdzniecība, vairumtirdzniecība uz līguma pamata par atlīdzību, degvielas, rūdas, metāla un rūpniecisko ķimikāliju vielu vairumtirdzniecības starpnieku darbības, starpproduktu vairumtirdzniecība.

Šis ir lielākais LDz iepirkums, ko šogad noslēgusi kompānija. Šā gada apraīlī LDz noslēdza 899 tūkst. Ls vērtu iepirkumu konkursu par sliežu stiprinājumu piegādi, kurā uzvarēja vairāki uzņēmumi – Maksmi OU Latvijas filiāle, Baltkrievijas un Latvijas kopuzņēmums Mirigo, SIA Sigmen, UAB Inforta, UAB Transdaka, SIA Bomis Ltd, a/s Baltijas Gumijas Fabrika un UAB RD Baltija. Teju 500 tūkst. Ls vērtā LDz konkursā par smagā tipa kravas drezīnas piegādi uzvarēja SIA Krasts, tāpat šogad tika noslēgts 1,8 milj. Ls vērts iepirkumu konkurss par autotransporta degvielas piegādi, kurā uzvarēja SIA LUKoil Baltija R un SIA Latvija Statoil. Šā gada sākumā LDz noslēdza 1,9 milj. eiro vērtu iepirkumu konkursu par dzelzcceļa balasta slāņa granīta šķembu piegādi, kurā uzvarēja SIA Triston, savukārt 3,28 milj. eiro apjomīgā konkursā par dzelzceļa gulšņu ar elastīgiem stiprinājumiem piegādi uzvarēja a/s Track Tec, liecina informācija IUB. Tāpat šā gada janvārī LDz noslēdza 2,2 milj. eiro vērtu iepirkumu konkursu par pārmiju pārvedu komplektu piegādi, kurā uzvarēja SIA voestaipine VAE, kā arī citus - mazākus - iepirkumu konkursus.

Šogd SIA Sigmen uzvarējusi arī šā gada februāra sākumā noslēgtā LDz konkursā par dzelzceļa sliežu piegādi, un šī iepirkuma līgumcena ir 4,3 milj. Ls.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra