Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

2008. gada skaistākā mašīna - Alfa Romeo 8C Competizione (foto)  12

Kompānijas Alfa Romeo automašīna Alfa Romeo 8C Competizione saņēmusi balvu - Labākais 2008. gada automašīnas dizains (Best Design of the Year), ziņo Scoop.

Lielbritānijas automašīnu žurnāls Auto Express katru gadu izvērtē vairākas automašīnas un apbalvo labāko no tām. Šogad kā labākā tika atzīta Alfa Romeo 8C Competizione.

"Katru gadu izvēlēties skaistāko automašīnu nav viegls uzdevums, tāpēc mēs piesaistījām žurnāla lasītājus, kuri par labāko atzina Alfa Romeo 8C Competizione. Jāatzīst, ka Alfa Romeo 8C Competizione cīņā par titulu konkurentiem neatstāja nekādas cerības," uzsver Auto Express redaktors Deivids Džons (David Johns).

Alfa Romeo 8C Competizione ir aprīkota ar 4.7 litru Maseratti dzinēju, kura jauda sasniedz 450 zirgspēkus un 470 Nm. Auto ir aprīkots ar sešpakāpju robotizēto pārnesumu kārbu un tās virsbūve ir veidota no oglekļšķiedras.

Jāatzīmē, ka Alfa Romeo 8C Competizione savā īpašumā iegūs tikai maza daļa no pasaules iedzīvotājiem, jo tiks saražoti tikai 500 eksemplāri.

picturegallery.768f8f8a-eb26-4f2a-82b3-73a32ba05eba

Jaunākās ziņas kategorijā

Pirmais zemās grīdas tramvajs ceļā uz Imantu

Pirmais zemās grīdas tramvajs ceļā uz Imantu  3

Pirmais jaunais zemās grīdas tramvajs uz Imantu sāks kursēt maija beigās, pastāstīja pašvaldības SIA Rīgas satiksme pārstāvis Viktors Zaķis. Viņš informēja, ka pirmais tramvajs ir piegādāts, bet, pirms tas sāk kursēt, tas jāsagatavo un...

В Латвии уже можно застраховать жизнь с Ллойд!

Полис страхования жизни крупнейшей страховой корпорации в мире Ллойд теперь доступен и жителям Латвии В Латвии все большую популярность приобретает страхование жизни. Так мы устроены – заботимся о своих родных, членах семей. Любого...

Reklāma