Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  aprīlis

  Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8490

  USD: 1.0893

Ekonomika

2009. gadā auto zagļiem sāksies grūti laiki  5

General Motors (GM) nodaļa OnStar nākusi klajā ar jaunu aizsardzības sistēmu - The Stolen Vehicle Slowdown, kas tiks iemontēta visās GM mašīnās sākot ar 2009. gadu, ziņo CNN.

Šis jauninājums ļaus izslēgt nozagtajai mašīnai dzinēju. OnStar paziņojusi, ka mašīnās tiks iemontēts raidītājs, un, kad tās īpašnieks piezvanīs OnStar operatoriem Detroitā, tie varēs apstādināt mašīnu, izslēdzot tā motoru.

"Ja klienta automašīnā tiks iemontēta The Stolen Vehicle Slowdown sistēma, automašīnas īpašniekam vairāk nebūs jāuztraucas par nozagtās mašīnas atrašanu. Ar šīs sistēmas palīdzību mēs varēsim palīdzēt policijai pakaļdzīšanās laikā ātrāk notvert auto zagli, pakaļdzīšanās laikā," uzsvēra OnStar prezidents Čets Hubers (Chet Huber).

Automašīnā tiks uzstādīta arī speciāla ierīce, ar kuras palīdzību, klients varēs sazināties ar OnStar pārstāvjiem.

"Pagaidām mums par šo jaunievedumu ir maz informācijas un runāt par to kā tas darbosies ir pāragri. Taču ja General Motors šo sistēmu piedāvās Eiropas tirgum, tad tā noteikti būs pieejama arī Latvijā un Viking Motors par to informēs savus klientus," Db.lv informēja Viking Motors mārketinga vadītāja Inga Tralla.

The Stolen Vehicle Slowdown sistēmas prezentācija. Ja jūs neredzat video, klikšķiniet šeit.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Ārvalstu piegādātāji vētī Rail Baltica iespējas

Ārvalstu piegādātāji vētī Rail Baltica iespējas  1

Kompānijas interesējas par iepirkumiem, noskata partnerus un izvērtē riskus, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness. Par 5,8 miljardus eiro vērto Eiropas sliežu platuma (1435 mm) jaunas dzelzceļa infrastruktūras projektu Rail Baltica...

Reklāma