Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Uldis Briedis, Dienas Mediji

29.septembrī uz laiku apstāsies sabiedriskais transports  13

Pēc divu stundu ilgām un karstām diskusijām arodbiedrības LABA biedri vakar tomēr nolēmuši piedalīties Eiropas Arodbiedrību konfederācijas protesta akcijā, tāpēc 29.septembrī pulksten 13 apstādinās sabiedrisko transportu, lietojot arī gaismas un skaņas signālus, piektdien ziņo laikraksts Neatkarīgā.

Arodbiedrības vadītāja Vineta Sprugaine vakar vēl nevarēja pateikt, uz cik ilgu laiku sabiedriskā transporta līdzekļi tiks apturēti.

«Šis ir ļoti jutīgs jautājums, jo skar vismaz miljonu Rīgas iedzīvotāju,» viņa sacījusi, kā arī norādījusi: «Mūsu vadītāji ir apzinīgi un profesionāli, viņi izvērtēs, cik ilgi stāvēt un kad to darīt.»

«Akcijas mērķis ir aizstāvēt jebkura cilvēka, ne tikai mūsu arodbiedrības biedru, intereses. Tādējādi mēs aicinām valdību ievērot sociālā taisnīguma principu. Nav noslēpums, ka Latvijā ir vissmagākā situācija, tāpēc mēs solidarizējamies ar Eiropu,» kardinālo lēmumu pamatojusi V. Sprugaine.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma