Valsts a/s Latvijas Valsts ceļi izvēlējusies uzņēmumus, kas veiks vairāk nekā 6,5 milj. Ls apjomīgos valsts pirmās šķiras autoceļu sakārtošanas darbus, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Paredzēts, ka ceļa P36 Rēzekne-Gulbene posma rekonstrukciju no tilta pār Pededzi līdz Gulbenei par vairāk nekā 4,3 milj. Ls veiks uzņēmums 8 CBR. Iepirkums paredz, ka kompānijai būs jāveic arī tilta pār Pededzi rekonstrukcija. Kopumā šo darbu veikšanai savus piedāvājumus iesniedza četri pretendenti.

Savukārt ceļa P22 Valka-Rūjiena posma Vēveri-Kārķi posmu atjaunos SIA Limbažu ceļi, kas konkursā tika izvēlēta no diviem pretendentiem, kas iesniedza piedāvājumus. Šo darbu apjoms lēsts vairāk nekā divu milj. Ls.

Valsts pirmās šķiras autoceļu posmi tiks atjaunoti ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu.

Jau vēstīts, ka uzņēmumi 8 CBR un Limbažu ceļi ir vieni no uzvarētājiem citā a/s Latvijas Valsts ceļi konkursā par valsts autoceļu sabrukušā melnā seguma uzturēšanas darbiem Vidzemes reģionā

Jau rakstīts, ka 8 CBR uzvarējusi arī 3,1 milj. Ls vērtā autoceļa Alūksne-Zaiceva posma atjaunošanas darbu konkursā. Tāpat 8 CBR veiks apgaismojuma rekonstrukciju Bērzpils pagasta ielās, kā arī šīs pašvaldības ielu atjaunošanas darbus par aptuveni 148 tūkst. Ls, bet par 21,8 tūkst. Ls 8 CBR veiks asfalta seguma uzturēšanas darbus Pārgaujas novada pašvaldībā, liecina informācija IUB.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra