Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

93% pasažieru atkārtoti lidotu ar Ryanair  1

Ar Īrijas zemo cenu aviokompāniju Ryanair atkārtoti lidotu 93% pasažieru, savukārt 62% aptaujāto pēdējo 12 mēnešu laikā vismaz četras reizes izmantojuši Ryanair pakalpojumus, liecina lidsabiedrības veiktā pasažieru aptauja.

Ryanair aptaujā piedalījās desmit tūkstoši pasažieru no 28 valstīm, kurās Ryanair veic pārvadājumus, ziņo Baltic-Course.

Saistītie raksti

95% aptaujāto norādīja, ka ir apmierināti ar Ryanair cenām, 93% pozitīvi novērtēja Ryanair lidojumu precizitāti, 87% - pauda vispārēju apmierinātību ar pakalpojumu un 84% pasažieru ieteiktu šo aviokompāniju draugiem.

Ryanair šonedēļ paziņoja finanšu rezultātus par aizvadītā gada pēdējo ceturksni, kas liecina, ka aviokompānijas peļņa par 2012. gada pēdējiem trīs mēnešiem, salīdzinot ar analoģisku laika posmu 2011. gadā, augusi par 21% un veido 18,1 miljonu eiro. Kompānijas apgrozījums minētajā laika posmā veido 969 miljonus eiro, kas gada griezumā ir 15% kāpums. Ryanair norādīja, ka apgrozījumu palielināt palīdzējis pasažieru skaita pieaugums Vācijā, Lielbritānijā un Skandināvijā.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma