Ar Īrijas zemo cenu aviokompāniju Ryanair atkārtoti lidotu 93% pasažieru, savukārt 62% aptaujāto pēdējo 12 mēnešu laikā vismaz četras reizes izmantojuši Ryanair pakalpojumus, liecina lidsabiedrības veiktā pasažieru aptauja.

Ryanair aptaujā piedalījās desmit tūkstoši pasažieru no 28 valstīm, kurās Ryanair veic pārvadājumus, ziņo Baltic-Course.

95% aptaujāto norādīja, ka ir apmierināti ar Ryanair cenām, 93% pozitīvi novērtēja Ryanair lidojumu precizitāti, 87% - pauda vispārēju apmierinātību ar pakalpojumu un 84% pasažieru ieteiktu šo aviokompāniju draugiem.

Ryanair šonedēļ paziņoja finanšu rezultātus par aizvadītā gada pēdējo ceturksni, kas liecina, ka aviokompānijas peļņa par 2012. gada pēdējiem trīs mēnešiem, salīdzinot ar analoģisku laika posmu 2011. gadā, augusi par 21% un veido 18,1 miljonu eiro. Kompānijas apgrozījums minētajā laika posmā veido 969 miljonus eiro, kas gada griezumā ir 15% kāpums. Ryanair norādīja, ka apgrozījumu palielināt palīdzējis pasažieru skaita pieaugums Vācijā, Lielbritānijā un Skandināvijā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra