Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Adam Auto diennakts laikā pārdod 93 mašīnas

Opel, Chevrolet un SsangYong pilnvarotais pārstāvis Latvijā Adam Auto, diennakts 24-stundu akcijas laikā pārdevis 43 Opel, 27 Chevrolet, 7 SsangYong un 16 lietotas automašīnas, Db.lv informēja Adam Auto mārketinga nodaļas vadītāja Svetlana Vasjukova.

"Ļoti iepriecināja Ventspils un Liepājas filiāle ar 10 un 5 pārdotām automašīnām" par akcijas rezultātiem stāsta Adam Auto valdes priekšsēdētājs Māris Varkalis.

"Šogad Adam Auto atkal rīkoja akciju 24 stundu tirdzniecība. Līdzīgs pasākums jau notika 2005. gada vasarā, kad diennakts laikā tika pārdota 51 automašīna. Šogad projekta ietvaros Adam Auto klientiem tika piedāvātas visas Opel, Chevrolet, SsangYong un mazlietotas automašīnas ar atlaidi līdz 3000 EUR, kā arī speciālie līzinga nosacījumi, kas bija pamatcēloņi tam, kāpēc klienti iegādājas automašīnas. Visvairāk pirktie modeļi bija Opel Astra un Chevrolet Captiva, kā arī Ssang Yong Kyron:" komentē Māris Varkalis.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  3

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma