Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

Adam Auto pārdošana apjomi palielinās

Opel, Chevrolet un kopš 2006. gada arī SsangYong dīleris Adam Auto 2006. gadā pārdevis 1 750 automašīnas, bet šī gada pirmajos sešos mēnešos pārdotas jau 974 automašīnas, Db.lv informēja Adam Auto mārketinga asistente Baiba Goba.

Šogad Adam Auto arī kļuvis par G2- General Motors lietotu automobiļu programmas pārstāvi Latvijā. Tā ir programma, kas ar saviem skaidri formulētajiem noteikumiem ļauj pircējam bez bažām iegādāties lietotu automobili, iegūstot garantiju, līdzvērtīgu jaunām automašīnām. "

No augusta G2 programma sāks darboties pilnā apjomā- beidzot ir pabeigta darbinieku apmācība, lai saskaņā ar apjomīgu sarakstu lietotām automašīnām varētu tikt veiktas pārbaudes servisā un piešķirti oficiāli sertifikāti, kas apliecina to kvalitāti," stāsta Adam Auto lietotu automobiļu tirdzniecības vadītājs Uldis Tenters.

"Mēs nedomājam apstāties, jo nākotnes plāni ir ne mazāk grandiozi- mēs plānojam izveidot jaunu filiāli Jēkabpilī, kā arī turpināt Adam Auto Pārdaugavas tirdzniecības un pēcpārdošanas centra izveidi," apgalvo SIA Adam Auto valdes priekšsēdētājs Māris Varkalis.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma