Dienas Bizness

 • 9 piektdiena,
  decembris

  Tabita, Sarmīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8500

  USD: 1.0762

Ražošana

Air France KLM aug pasažieru skaits

Pēdējā finanšu gadā aviokompānija Air France KLM uzrādījusi veiksmīgus pasažieru pārvadājumu rezultātus no Latvijas. KLM avio pasažieru pārvadājumu skaits pieauga par 31%, bet Air France - par 7%, Db.lv informēja Air France KLM Ziemeļeiropas komercdirektors Olivers Ours.

Pēc kompāniju apvienošanās Air France KLM ir lielākais avio pasažieru pārvadātājs Eiropā. Publicētie finanšu rezultāti par 2006./2007. gadu uzrāda ievērojamu izaugsmi gan saskaņā ar apgrozījuma datiem un saimnieciskās darbības rezultātiem, gan pasažieru pārvadājumu skaitu.

Pasažieru pārvadājumu pieaugums Latvijā ievērojami ietekmē Air France KLM kopējo izaugsmi Baltijas valstīs, sasniedzot pieaugumu par 8% pēc KLM datiem un par 7% pēc Air France datiem. "Mēs esam ļoti apmierināti ar šiem finanšu rezultātiem un it īpaši ar attīstību, kādu kompānija ir uzrādījusi Baltijas reģionā", saka Mauricio Kardona (Mauricio Cardona), Air France KLM Somijas un Baltijas valstu reģionālais direktors

Finanšu rezultātu kopsavilkums

Ieņēmumi - pieaugums par 7,6% līdz 23,07 miljardiem EUR
Ieņēmumi no saimnieciskiem darījumiem - pieaugums par 32,5% līdz 1,24 miljardiem EUR
Ieguldītā kapitāla apgrozījums - 6,5%, par 1,3 punktiem vairāk, kā iepriekš 
Dividendes  48 Euro centu apmērā (+60%)
2007.-2008. finanšu gadā mērķis turpināt paaugstināt ieņēmumus no saimnieciskās darbības un sasniegt 7% ieguldītā kapitāla atdevi.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Lietuvas autopārvadātāji Rietumeiropā veido atpūtas centrus saviem šoferiem

Lietuvas lielākās starptautisko autokravu pārvadājumu kompānijas sākušas Rietumeiropā veidot atpūtas centrus saviem šoferiem, ņemot vērā vietu trūkumu publiskajos stāvlaukumos un stingrākās prasības, kas izvirzītas attiecībā uz...

Reklāma