Dienas Bizness

 • 26 pirmdiena,
  septembris

  Gundars, Kurts, Knuts

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

airBaltic akcijas nopērk Fliks  12

airBaltic prezidentam Bertoltam Flikam piederošā SIA Baltijas aviācijas sistēmas ir pabeigusi darījumu par 47.2% airBaltic akciju iegādi.

SAS beidzot pārdevis <em>airBaltic</em> akcijas SAS beidzot pārdevis emairBaltic/em akcijas To Db apstiprināja pats B.Fliks. Akcijas par 14.08 miljoniem latu iegādājusies Skandināvijas aviokompānija Scandinavian Air Service (SAS).

Jau iepriekš SAS vadība norādīja, ka pārdos kompānijai piederošās airBaltic akcijas par 220 miljoniem Zviedru kronu jeb 14.08 miljoniem latu. Par akcijām bija jānorēķinās skaidrā naudā, tomēr B. Fliks neatklāja, kādā veidā darījums ticis finansēts.

SAS Group prezidents un izpilddirektors Mats Jansons iepriekš skaidroja, ka šī pārdošana atbilst lidsabiedrības stratēģijai nesaglabāt mazākuma īpašumtiesības savās lidsabiedrībās. Līdz ar īpašnieku maiņu nekas airBaltic stratēģijā būtiski nemainīšoties. Tāpat tikšot turpināta ciešā sadarbība ar SAS.

Īsi pirms darījuma B. Fliks aizgāja no SIA Baltijas aviācijas sistēmas valdes, jo tas bija pēdējais juridiskais šķērslis, lai pabeigtu darījumu ar skandināvu aviokompāniju: B. Fliks nedrīkstēja atrasties gan airBaltic vadībā, gan SIA SIA Baltijas aviācijas sistēmas valdē.

Db.lv jau ziņoja, ka valdība atteicās no SAS piedāvājuma un nolēma neiegādāties tai piederošās airBaltic akcijas, norādot uz līdzekļu trūkumu.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma