Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Bertolts Fliks

Foto: Edmunds Brencis, Dienas Mediji

airBaltic akcionāri cels prasību pret Fliku  4

airBaltic akcionāru sapulcē pieņemts lēmums par prasības celšanu pret airBaltic bijušo valdes locekli Bertoltu Fliku saskaņā ar Komerclikuma 172.pantu – par airBaltic nodarītajiem zaudējumiem.

Prasības celšana pret Bertoltu Fliku bijusi vienīgais jautājums šodienas airBaltic akcionāru sapulces darba kārtībā.

Jau iepriekš ziņots, ka aviokompānija airBaltic ir uzsākusi restrukturizācijas programmu airBaltic ReShape saskaņā ar marta sākumā apstiprināto biznesa plānu, kas paredz teju pusmiljarda eiro (330 miljonu latu) uzlabojumu piecu gadu periodā un airBaltic atgriešanos pie peļņas no 2014.gada.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic šonedēļ uzsāka vasaras sezonu ar palielinātu lidojumu skaitu aviokompānijas maršrutu tīklā uz Eiropu, Tuvajiem Austrumiem, Krieviju un NVS valstīm, kā arī populāru vasaras galamērķu Vidusjūras, Kaspijas jūras un Melnās jūras krastos atgriešanos lidojumu sarakstā. airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma