Dienas Bizness

 • 23 ceturtdiena,
  februāris

  Haralds, Almants

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8445

  USD: 1.0513

Ražošana

Bertolts Fliks

Foto: Edmunds Brencis, Dienas Mediji

airBaltic akcionāri cels prasību pret Fliku  4

airBaltic akcionāru sapulcē pieņemts lēmums par prasības celšanu pret airBaltic bijušo valdes locekli Bertoltu Fliku saskaņā ar Komerclikuma 172.pantu – par airBaltic nodarītajiem zaudējumiem.

Prasības celšana pret Bertoltu Fliku bijusi vienīgais jautājums šodienas airBaltic akcionāru sapulces darba kārtībā.

Jau iepriekš ziņots, ka aviokompānija airBaltic ir uzsākusi restrukturizācijas programmu airBaltic ReShape saskaņā ar marta sākumā apstiprināto biznesa plānu, kas paredz teju pusmiljarda eiro (330 miljonu latu) uzlabojumu piecu gadu periodā un airBaltic atgriešanos pie peļņas no 2014.gada.

Jau ziņots, ka Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic šonedēļ uzsāka vasaras sezonu ar palielinātu lidojumu skaitu aviokompānijas maršrutu tīklā uz Eiropu, Tuvajiem Austrumiem, Krieviju un NVS valstīm, kā arī populāru vasaras galamērķu Vidusjūras, Kaspijas jūras un Melnās jūras krastos atgriešanos lidojumu sarakstā. airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Saistītie raksti

Reklāma