Dienas Bizness

 • 1 trešdiena,
  marts

  Ivars, Ilgvars

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8531

  USD: 1.0597

Ražošana

airBaltic atceļ reisus

Šodien ārkārtas apstākļu dēļ tika slēgta Briseles Zaventemas lidosta. Latvijas aviokompānija airBaltic informē, ka šodienas un rītdienas rīta reisi uz un no Briseles ir atcelti.

airBaltic šobrīd uzmanīgi novērojot situāciju, lai informētu pasažierus par jebkādām izmaiņām savā lidojumu grafikā. airBaltic klienti, kuri iegādājušies aviobiļetes uz 22. marta reisiem BT601, BT602, BT603, BT604 un 23. marta reisiem BT601, BT602 tiek aicināti sazināties ar airBaltic zvanu centru un darbiniekiem, lai rastu ceļošanas alternatīvas. Ietekmētajiem pasažieriem airBaltic piedāvās alternatīvus reisus uz un no Amsterdamas un Parīzes, piedāvājot lielāka izmēra lidmašīnas, lai tās spētu uzņemt pēc iespējas lielāku pasažieru skaitu.

airBaltic izsaka nožēlu par sagādātajām neērtībām un izmaiņām ceļojumu plānos. airBaltic atgādina saviem klientiem, ka ārkārtas situācijas dēļ drošības kontrole un ceļošana var aizņemt vairāk laika nekā parasti. airBaltic aicina pasažierus sekot aktuālajai informācijai par reisu statusu lidostu un aviokompānijas mājaslapā, kā arī airBaltic sociālajos medijos.

Šorīt airBaltic novirzīja reisu BT601 uz Ljēžas lidostu Beļģijā. Reisā, ko veica Bombardier Q400NextGen, lidoja 40 pasažieri un 4 apkalpes locekļi. Lidmašīna no Rīgas izlidoja šorīt 7:05 un ieradās Lježā 9:00 pēc vietējā laika.

Kā vēstīts, Briselē notikuši teroristu uzbrukumi, kā rezultātā bojā gājuši teju 30 cilvēki.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pērn zemākais pārvadāto kravu apjoms kopš 2010. gada

2016. gadā, salīdzinot ar 2015. gadu, ar sauszemes un cauruļvadu transportu pārvadāto kravu apjoms ir samazinājies par 8,1 miljonu tonnu jeb 6,6 %. Būtiskākais pārvadāto kravu kritums par 7,8 miljoniem tonnu jeb 14,1 % bija dzelzceļa...

Reklāma