Šodien ārkārtas apstākļu dēļ tika slēgta Briseles Zaventemas lidosta. Latvijas aviokompānija airBaltic informē, ka šodienas un rītdienas rīta reisi uz un no Briseles ir atcelti.

airBaltic šobrīd uzmanīgi novērojot situāciju, lai informētu pasažierus par jebkādām izmaiņām savā lidojumu grafikā. airBaltic klienti, kuri iegādājušies aviobiļetes uz 22. marta reisiem BT601, BT602, BT603, BT604 un 23. marta reisiem BT601, BT602 tiek aicināti sazināties ar airBaltic zvanu centru un darbiniekiem, lai rastu ceļošanas alternatīvas. Ietekmētajiem pasažieriem airBaltic piedāvās alternatīvus reisus uz un no Amsterdamas un Parīzes, piedāvājot lielāka izmēra lidmašīnas, lai tās spētu uzņemt pēc iespējas lielāku pasažieru skaitu.

airBaltic izsaka nožēlu par sagādātajām neērtībām un izmaiņām ceļojumu plānos. airBaltic atgādina saviem klientiem, ka ārkārtas situācijas dēļ drošības kontrole un ceļošana var aizņemt vairāk laika nekā parasti. airBaltic aicina pasažierus sekot aktuālajai informācijai par reisu statusu lidostu un aviokompānijas mājaslapā, kā arī airBaltic sociālajos medijos.

Šorīt airBaltic novirzīja reisu BT601 uz Ljēžas lidostu Beļģijā. Reisā, ko veica Bombardier Q400NextGen, lidoja 40 pasažieri un 4 apkalpes locekļi. Lidmašīna no Rīgas izlidoja šorīt 7:05 un ieradās Lježā 9:00 pēc vietējā laika.

Kā vēstīts, Briselē notikuši teroristu uzbrukumi, kā rezultātā bojā gājuši teju 30 cilvēki.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra