Dienas Bizness

 • 30 piektdiena,
  septembris

  Elma, Menarda, Elna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8614

  USD: 1.1221

Ražošana

airBaltic atklāj maršrutu Tallina - Turku

1.oktobrī Latvijas aviosabiedrība airBaltic uzsākusi lidojumus starp Turku un Tallinu. Tas būs pirmais airBaltic maršruts, kas savienos Igauniju un Somiju.

«Igaunijas tirgus airBaltic ir ļoti nozīmīgs – mēs esam palielinājuši lidojumu biežumu starp Tallinu un Rīgu, piedāvājot līdz septiņiem reisiem ik dienas un nodrošinot iespēju ar savienotajiem lidojumiem nokļūt Rietumeiropas, Skandināvijas, Vidusjūras reģiona un NVS valstīs. Atklājot maršrutu starp Turku un Tallinu, mēs esam spēruši vēl vienu nozīmīgu soli uz priekšu. Tas palīdzēs piesaistīt ārvalstu tūristus, tādējādi atbalstot Igaunijas ekonomiku,» atzinis airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks. Lidojums jaunajā maršrutā maksās 31 Ls.

Šogad airBaltic no bāzes Rīgā ir atklājusi vienpadsmit jaunus galamērķus: Turku (Somija), Trumse (Norvēģija), Palanga un Kauņa (Lietuva), Tartu (Igaunija), Pleskava (Krievija), Varšava (Polija), Ženēva (Šveice), Dušanbe (Tadžikistāna) un Frankfurte (Vācija).

2009. gada pirmajos septiņos mēnešos lidojumos no/uz Igauniju lidsabiedrība airBaltic ir pārvadājusi gandrīz 100 tūkst. pasažierus, un to skaits ir palielinājies par 68%. Tajā pašā periodā iepriekšējā gadā airBaltic šajā maršrutā pārvadāja 58.7 tūkst. pasažierus.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Pasažieru vilciena valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu

AS Pasažieru vilciens valdes loceklis Māris Bremze iesniedzis atlūgumu. Viņš aģentūrai LETA norādīja, ka šādu lēmumu pieņēmis, lai ļautos jauniem profesionāliem izaicinājumiem. Vienlaikus Bremze absolūti noliedza, ka uz viņu varētu būt...

Reklāma