Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

airBaltic atklās jaunus reisus dienvidu virzienā  5

Saskaņā ar Latvijas aviosabiedrības airBaltic sniegto informāciju tiešā reisa atklāšana no Rīgas uz Izraēlas pilsētu Telavivu pērn veicinājusi rekordlielu ceļotāju skaita pieaugumu starp abām valstīm. Šogad vasaras sezonā aviokompānija atklās jaunus lidojumus uz Hērakliju, Monastiru un citām dienvidu zemēm.

Saskaņā ar Izraēlas Robežpolicijas pārvaldes apkopotajiem Tūrisma ministrijas statistikas datiem 2006. gadā ienākošo tūristu skaits no Latvijas sasniedza 4 251 cilvēku, kas ir par 41% vairāk nekā gadu iepriekš, kad tas sasniedza 3 014 cilvēkus. Savukārt kopējais ienākošo tūristu skaits no Lietuvas pērn sasniedza 3 338 cilvēkus - par 28% vairāk, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kad Izraēlā no Lietuvas ieceļoja 2 601 cilvēks. Līdz šim lielākais Baltijas valstu tūristu skaita pieaugums gada laikā esot reģistrēts tieši līdz ar airBaltic tiešo lidojumu uzsākšanu pagajušajā gadā.

airBaltic prezidents Bertolts Fliks komentē: "Esam priecīgi par pozitīvo tendenci un ceļotāju skaita pieaugumu airBaltic lidojumu maršrutos dienvidu virzienā. Plānojam, ka šogad tikpat pieprasīti kļūs arī jaunie airBaltic galamērķi siltajās zemēs." Šogad vasaras sezonā aviokompānija atklās jaunus lidojumus uz Hērakliju (Krēta), Monastiru (Tunisija), Palmu (Palma de Maljorka), Larnaku (Kipra), Romu un Atēnām.

airBaltic atklāja tiešo reisu no Rīgas uz Telavivu 2006. gada 5. jūnijā. 2007. gada pavasara/vasaras sezonā airBaltic plāno atklāt kopumā 21 jaunu reisu.

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma