Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

airBaltic atklās otru lidojumu no Turku un Oulu

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic no 31.janvāra pievienos otru lidojumu ikdienā no Somijas pilsētām Turku un Oulu.

Tādējādi kompānija nodrošinās tranzīta savienojumus caur Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā uz galamērķiem Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs, tostarp uz airBaltic silto zemju galamērķiem, piemēram, Amānu, Beirūtu, Telavivu un Dubaiju.
 
Pēc papildus lidojuma ieviešanas airBaltic lidojumus no Turku un Oulu uz Rīgu veiks divas reizes dienā katru dienu. Aviokompānija lidojumus veiks ar Fokker 50 lidmašīnu, un tie ilgs attiecīgi stundu un 15 minūtes un trīs stundas uz 10 minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs attiecīgi no 42 un 49 Ls (60- 70 eiro), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.
 
Pēc papildus lidojuma ieviešanas, airBaltic lidojumus no Oulu uz Turku veiks divas reizes dienā katru dienu. Arī šajā gadījumā aviokompānija lidojumus veiks ar Fokker 50 lidmašīnu, un tie ilgs stundu un 30 minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs no 29 Ls (42 eiro), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.
 
airBaltic Somijā nodrošina lidojumus no desmit pilsētām – Helsinkiem, Oulu, Lapēnrantas, Turku, Tamperes, Vāsas, Kūsamo, Kuopio, Rovaniemi un Kitiles /Levi. airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma