Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

airBaltic atvērs reģionālos birojus novados

Latvijas aviosabiedrība airBaltic līdz gada beigām plāno atvērt birojus Latvijas novados, lai ceļošanas iespējas padarītu pieejamākas reģionu iedzīvotājiem, liecina aviosabiedrības sniegtā informācija medijiem.

airBaltic prezidents Bertolts Fliks, komentējot šos plānus, sacīja: "Latvijas iedzīvotāji, salīdzinot ar Rietumeiropu, pašlaik savos ceļojumos aviosabiedrību pakalpojumus izmanto relatīvi mazāk. Tādēļ valstī, jo īpaši reģionos, vēl ir ļoti daudz cilvēku, kas jau tuvākajā laikā varētu kļūt par mūsu pasažieriem. Atverot jaunos birojus, airBaltic padarīs savus pakalpojumus pieejamākus reģionu iedzīvotājiem."

airBaltic birojus atvērs Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Jelgavā un Valmierā. Arī Rīgā papildu jau esošajam birojam Berga bazārā tiks atvērta vēl viena tirdzniecības un konsultāciju vieta. 

airBaltic birojos būs iespējams saņemt informāciju par pakalpojumiem, iegādāties aviobiļetes, veikt pasažieru vārdu, lidojumu datuma un maršruta maiņu, saņemt Eurobonus programmas apkalpošanu, kā arī iegādāties priekšapmaksas mobilo tālruņu karti airBalticcard Mobile un aviokompānijas suvenīrus.


 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  15

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma