Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic sava biznesa modeļa izvērtēšanu uzticēs starptautiskai vadības konsultāciju kompānijai Boston Consulting Group (BCG).

BCG tika izvēlēts iepirkumu procedūrā no sešiem pretendentiem. Pēdējo piecu gadu laikā BCG strādājis ar 250 dažādiem projektiem dažādās pasaules aviokompānijās.

«Kā lielākajam spēlētājam Baltijas aviācijas tirgū, airBaltic ir jānostpirina sava vadošā pozīcija un jāpielāgo biznesa modelis starptautiskā tirgus realitātei. BCG palīdzēs airBaltic vadībai izstrādāt rīcības plānu nākotnei tādās jomās kā biznesa plānošana, ieņēmumu palielināšana un izmaksu optimizācija,» norādīja airBaltic izpilddirektors Martins Gauss.

airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts, kurai pieder 99,8% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit četras lidmašīnas: sešas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200, desmit Fokker 50, un astoņas Bombardier Q400Next Gen. airBaltic veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Viļņas un Tallinas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra