Dienas Bizness

 • 30 ceturtdiena,
  marts

  Nanija, Ilgmārs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8618

  USD: 1.0737

Ekonomika

airbaltic gatavojas ziemas sezonai  1

Šajā nedēļas nogalē nacionālā aviokompānija airBaltic pāries uz ziemas sezonas lidojumu sarakstu.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila norāda: «Mēs esam pielāgojuši lidojumu sarakstu sezonālajām izmaiņām un pieprasījumam ziemā. Salīdzinot ar pērno ziemas sezonu, airBaltic piedāvās 12 jaunus galamērķus, tādējādi uzlabojot lidojumu savienojumus caur Rīgu no /uz Eiropas, NVS un Tuvajiem Austrumiem.»

Salīdzinot ar pērno ziemas sezonas sarakstu, airBaltic šogad plāno piedāvāt jaunus lidojumus no Rīgas uz Kitili/ Levi, Vāsu, Kuopio un Rovaniemi (Somija), Amānu (Jordānija), Beirūtu (Libāna), Ūmeo (Zviedrija) un Maskavu, Domodedovo lidostu. Aviosabiedrība nodrošinās arī tiešos lidojumus Tampere-Kitile/ Levi, Tampere - Rovaniemi, Vāsa-Ūmeo, Tallina-Viļņa.

Vairākos maršrutos airBaltic plāno palielināt arī lidojumu skaitu salīdzinājumā ar pērno ziemas sezonu.

airBaltic ir dibināta 1995. gadā. Galvenie tās akcionāri Latvijas valsts 52,6% akciju, SIA Baltijas aviācijas sistēmas – 47,2% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit trīs lidmašīna.

Kā ziņots, airBaltic peļņa pērn sasniegusi 14 milj. Ls, savukārt pārvadāto pasažieru skaits sasniedzis 2,75 milj., kas ir par 6% vairāk nekā gadu iepriekš.
 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Lux Express starptautiskajos maršrutos kursēs jauni autobusi

Igaunijas starptautisko pārvadājumu grupa Lux Express iegādājusies sešus jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusus, kuri tiks izmantoti, lai apkalpotu pasažierus maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga. Jaunie autobusi pasažierus...

Reklāma