Latvijas nacionālās aviosabiedrības airBaltic padomes sēdē Martins Sedlackis (Martin Sedlacky) iecelts airBaltic operāciju vadības direktora un valdes locekļa amatā.

Martins Gauss, airBaltic izpilddirektors, norāda: «Mēs esam priecīgi uzņemt Martinu Sedlacki kā jauno aviokompānijas operāciju vadības direktoru un valdes locekli. Esmu pārliecināts, ka viņš būs nenovērtējams ieguvums airBaltic operāciju vadībai un turpinās iesākto darbu pie airBaltic ReShape biznesa restrukturizācijas programmas.»

Pēdējā desmitgadē Martins Sedlackis ir strādājis pie uzņēmumu restrukturizācijas, tajā skaitā ar aviokompānijām Centrālajā un Austrumeiropā, Skandināvijā, ASV, Singapūrā un Malaizijā. Esot Boston Consulting Group (BCG) komandā, Martins Sedlackis pēdējos septiņus gadus ir vadījis biznesa konsultāciju projektus transporta un citās jomās. Pēdējo četru mēnešu laikā Martins Sedlackis kā BCG komandas vadītājis esot veicis būtisku ieguldījumu airBaltic ReShape programmā.

Grādu inženierzinātnēs un CEMS maģistra grādu starptautiskajā vadības biznesā viņš ieguva Prāgas Ekonomikas augstskolā un Helsinku Ekonomikas augstskolā.

Aviokompānijas valde sastāv no trim locekļiem. airbaltic izpilddirektors Martins Gauss ir valdes priekšsēdētājs. Jaunais airBaltic operāciju vadības direktors Martins Sedlackis kopīgi ar airBaltic finanšu direktoru Vitoldu Jakovļevu turpinās darbu kā valdes locekļi.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra