Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir atzīta par vienu no TOP 10 inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē. Šo atzinumu ir veikusi neatkarīgā nozares un patērētāju tendenču pētījumu aģentūra Airlinetrends.com.

Airlinetrends.com ierindoja airBaltic astotajā vietā, devītajā vietā sarakstā atrodas AirAsia, bet desmitajā – All Nippom Airways. Pārējās TOP 10 aviokompānijas tiks paziņotas pa vienai līdz jūnija sākumam.

Saskaņā ar lidsabiedrības pārstāvju pausto airBaltic iekļauta inovatīvāko pasaules aviokompāniju sarakstā, ņemot vērā to, ka airBaltic pirmā pasaulē piedāvā pasažieriem lidojuma laikā iegādāties Mini Cooper automašīnu, kā arī ir pirmā aviokompānija pasaulē, kura ieviesusi iespēju saņemt rožu pušķi lidojuma laikā. Pie airBaltic inovācijām pieskaitāma arī iPad planšetdatoru ieviešana pasažieru izklaidei. airBaltic ir pirmā aviokompānija, kura izveidojusi savu pašapkalpošanās velonomu un ierosināja dibināt BalticTax, kā arī ieviesusi maltītes no ekoloģiskiem produktiem biznesa klases pasažieriem, norādījuši lidsabiedrības pārstāvji.

airBaltic apkalpo vairāk nekā 60 galamērķus no savas mītnes bāzes Rīgā, Latvijā. No katra šī galamērķa airBaltic piedāvā savienojumus caur Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā uz savu tīklu, kas aptver Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvos Austrumus.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra