Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

airBaltic ieņem 97.vietu pasaulē pēc veikto lidojumu skaita

Latvijas nacionālā aviosabiedrība airBaltic ir iekļuvusi Top 100 aviokompāniju sarakstā pēc veikto lidojumu skaita nedēļā, liecina OAG iknedēļas pētījums.

airBaltic uz šā gada 3.maiju topā ieņem 97.vietu un pēdējā aprīļa nedēļā ir veikusi 1,17 tūkstošus lidojumu. Savukārt pirmajā trijniekā ir ierindojušās – Delta Air Lines ar 39,8 tūkstošiem lidojumu, American Airlines ar 24,6 tūkstošiem un United Airlines ar 23,4 tūkstošiem lidojumu.

Jāatgādina, ka aprīlī airBaltic ir veikusi vairāk nekā četrus tūkstošus lidojumu, kas ir par 10% vairāk, salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā. Savukārt šā gada pirmajos četros mēnešos kopumā aviosabiedrība ir veikusi 15,8 tūkst. lidojumus.
airBaltic kopumā tiešos lidojumus no Rīgas veic uz 80 galamērķiem.

Tā ir dibināta 1995. gadā. Galvenie akcionāri ir Latvijas valsts, kurai pieder 52,6% akciju, SIA Baltijas aviācijas sistēmas ar 47,2% akciju.
 

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma