Dienas Bizness

 • 22 trešdiena,
  februāris

  Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8486

  USD: 1.0537

Ražošana

Cenas norādītas lidojumiem uz Barselonu septembra vidū.

Foto: Ekrānšāviņš

airBaltic ievieš piecu veidu biļetes  28

Sagrupējot esošos piedāvājumus, Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir ieviesusi piecu veidu biļetes - pamata, ekonomiskā, ekonomiskā flex, biznesa un biznesa flex.

Katrā no biļešu veidiem tiek iekļauts zināms pakalpojumu kopums. Katrā no jaunajiem biļešu veidiem — pamata, ekonomiskā, ekonomiskā flex, biznesa un biznesa flex, — pakalpojumu apjoms pieaug katrā nākamajā pakāpē.
Mihaels Grimme (Michael Grimme), airBaltic pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents: «airBaltic ceļotājiem piedāvā virkni a la carte produktus, sākot no lidojumiem līdz maltītēm lidojuma laikā, iepriekš rezervētu vietu lidmašīnā, bagāžas pārvadāšanas pakalpojumu, iespēju mainīt ceļojuma datumu un laiku.

Tās klientiem ļauj izvēlēties personalizētas airBaltic piedāvātās ceļojuma iespējas un optimālu pakalpojumu apjomu, sākot no vienkāršas pamata biļetes, līdz pat biznesa flex biļetei, kurā iekļauti visi pakalpojumi. »

Aviokompānija skaidro, ka pamata biļetes par viszemāko cenu ir paredzētas taupīgiem ceļotājiem, kas papildu pakalpojumus var iegādāties aviokompānijas interneta vietnē. Ekonomiskās biļetes nodrošina vairāk pakalpojumu, piemēram, bezmaksas bagāžu. Aviokompānijas airBaltic ekonomiskās flex biļetes nodrošina iespēju neierobežoti mainīt ceļojuma plānus un ir paredzētas biznesa ceļotājiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar izmantot biznesa flex biļetes. Biznesa biļetes nodrošina papildu pakalpojumus lidostā, uzgaidāmajās zālēs un lidojuma laikā. Biznesa flex biļetes nodrošina pilnīgu elastību un papildu pakalpojumus visa ceļojuma laikā.

Saistītie raksti

Reklāma