Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Foto: LETA

airBaltic investora līgums tiks parakstīts janvārī  1

Līgums ar jauno airBaltic investoru Ralfu Dīteru Montāgu Girmesu tiks parakstīts janvārī, jo pirms līguma parakstīšanas airBaltic vēlas nokārtot visus jautājumus saistībā ar Bombardier CS300 lidmašīnu pasūtījumu, informē aviosabiedrībā.

«Mēs pēdējo gadu laikā airBaltic esam sasnieguši ievērojamus rezultātus, un ar jaunajām investīcijām mēs tagad varam koncentrēties uz mūsu paplašināšanos un konsolidēšanos Baltijas aviācijas tirgū. Jaunais kapitāls tiks izmantots, lai investētu jaunās lidmašīnās, nevis lai tās nomātu, tādējādi sniedzot airBaltic priekšrocību izmaksu ziņā, kas ir svarīga mūsu biznesa plāna Horizon 2021 daļa,» norāda airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss).

Kā ziņots, valdība ir atbalstījusi Ralfu Dīteru Montāgu Girmesu kā airBaltic investoru, kurš aviokompānijā ieguldīs 52 miljonus eiro. 

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma