Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

airBaltic izplešas Austrumu virzienā

Latvijas aviosabiedrība airBaltic atklājusi savu biroju Sanktpēterburgā. Biroja atvēršana ir viens no aviosabiedrības soļiem darbības paplašināšanai Austrumeiropā, Db.lv informēja uzņēmuma pārstāve.

Patlaban airBaltic biroji jau darbojas Rīgā, Viļņā, Berlīnē, Kijevā, Minskā un Maskavā.

airBaltic prezidents Bertolts Fliks komentē: "airBaltic biroja atvēršana Sanktpēterburgā ir nozīmīgs sasniegums aviosabiedrības attīstībā un veicinās aiosabiedrības klātbūtni slavenākajā kultūras un darījumu centrā Eiropā un Baltijas jūras reģionā. Mūsu mērķis ir pasažieru skaita palielināšana starp Sanktpēterburgu, Baltijas valstīm un citiem airBaltic lidojumu galamērķiem Eiropā jau tuvākajā nākotnē."

Latvijas Republikas Ģenerālkonsuls Sanktpēterburgā Iveta Sers saka: "Latvijas un Rīgas sadarbība ar Sanktpēterburgu veiksmīgi attīstās biznesa, tūrisma, kultūras, kā arī citās jomās, un šo pozitīvo tendenci stiprina regulāra satiksme un tās attīstība starp abām pilsētām. airBaltic biroja atvēršana Sanktpēterburgā nodrošinās sakaru starp Rīgu, Sanktpēterburgu un lielākajām Eiropas pilsētām pāraugšanu jaunā, daudz augstākā kvalitātē."

airBaltic jaunais birojs atrodas Sanktpēterburgas centrā, vēsturiskā ēkā, kurā 1930. gados atrads Latvijas Republikas Goda konsulāts. Biroja adrese ir Bolshaja Morskaja iela 53/8, birojs atrodas vienās telpās ar ceļojumu aģentūru Irida Travel Agency. Aviosabiedrības kontakttālrunis Sanktpēterburgā ir +7 (812) 570 05 97, fakss +7 (812) 571 86 54, e-pasts zam@airbaltic.com .

Patlaban airBaltic veic lidojumus uz trim Krievijas pilsētām - Maskavu, Sanktpēterburgu un Kaļiņingradu. No Rīgas uz šīm pilsētām tiek veikti pavisam 25 tiešie lidojumi katru nedēļu. No tiem desmit lidojumi uz Maskavu, vienpadsmit uz Sanktpēterburgu un četri uz Kaļiningradu. airBaltic sadarbojas ar aviokompānijām Aeroflot lidojumu veikšanā uz Maskavu, un Rossiya lidojumu veikšanā uz Sanktpēterburgu un Kaļiningradu.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma